Hakkımızda

Kategoriler

Hakkımızda

Hakkımızda

Sn.Muzaffer Kaya tarafından 1985 yılında İstanbul – Pendik’te kaba inşaat malzemeleri satışı ile ticaret hayatına başlayan Zafer Ticaret 1990 yılında piyasadaki malzeme ihtiyacını göz önünde bulundurarak yapılan araştırmalar neticesinde İnşaat çivisi ve Tavlı tel imalatına başlamıştır.
Artan müşteri ve iş hacmi neticesinde “Zafer Ticaret” olan ticari ünvanını 1993 yılında “ Zafer Çivi Tel ve Yapı malzemeleri Plastik İmalat Pazarlama İthalat ve İhracat Limited Şirketi” olarak değiştirerek profesyonel ticaret hayatına adım atmıştır.
1999 ile 2000 yılları arasında piyasa talepleri doğrultusunda Hırdavat ve Nalbur malzemeleri satışı için karar alınmış ve bunun için gerekli araştırma , bağlantı ve anlaşmalar yapılmış ve Toptan satış hayatımız başlamıştır.  

            2016 Nisan ayında alınan ve şirketimiz için son derece önemli olan bir  yatırım  kararı ile Çanakkale , Biga , Balıklıçeşme köyünde bulunan  organize sanayi bölgesinde almış olduğumuz 10 dönüm arazi üzerinde 2017 yılının ilk aylarında planlanan yatırımımız hayata geçirilerek fabrika inşaatına başlanmıştır. İlk etapta  3500 m2 inşaatımızın 2900 m2 lik fabrika binası aynı sene içerisinde tamamlanarak 02.Ocak.2018 tarihinde tavlı tel deneme üretimlerine başlanmıştır. 600 m2 lik kısımda yer alan yönetim binamız ve sosyal binamızın inşaatı devam etmekte olup 2018 yılının ilk çeyreğinde bitirilmesi planlanmaktadır. Kalan arazi üzerine ise 2019 yılının ilk çeyreğinde ilave fabrika binası yapılması düşünülmektedir.
“Müşteri Odaklılık “ ilkesini ticaretinin her kademesinde benimseyerek ve hedeflerini her geçen gün artırarak bu günlere ulaşmıştır. 33 yıllık bu başarının arkasında, “ müşteri odaklı ve verimliliği ” merkez alan bir yönetim yaklaşımımız vardır.
Yıllardır “müşteri odaklı” hizmet anlayışını benimsemiş olan Zafer Çivi Ltd. Şti. , bu alandaki çalışmalarını daha da ileri götürerek, satış öncesi ve sonrası hizmet geleneğini de kendisine misyon edinmiş bir kuruluştur.                                                                                            
 

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır